GÖNÜL ELÇİLERİ PROJESİ AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDE TANITILDI.

GÖNÜL ELÇİLERİ PROJESİ AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİNDE TANITILDI.

Başbakanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan'ın himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca ülkemiz genelinde başlatılan ve illerde Vali eşleri tarafından yürütülen "Gönül Elçileri Projesi,” Ahi Evran Üniversitesi’nde düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

Ahi Evran Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi konferans salonunda Valimiz Sayın Özdemir Çakacak'ın eşi Kevser Çakacak başkanlığında düzenlenen toplantıya, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. S. Kudret Saylam ve eşi, Vali Yardımcısı Özkan DEMİREL, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Uzmanı Özlem Tok, üniversite yöneticileri ve çalışanları ile eşleri katıldı.

Toplantıda, Toplumda gönüllülük kavramına yönelik farkındalığın geliştirilmesi ve toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak gönüllü sayısının artırılmasının amaçlandığı belirten Valimizin eşi Kevser Çakacak, katılımcılardan projeye destek istedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevlisi İhsan Akeren’in katılımcılara Gönül Elçileri Projesi ve Koruyucu Aile çalışmaları hakkında geniş bilgi verdiği toplantı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Uzmanı Özlem Tok tarafından sorularının cevaplandırılması ile sona erdi.

Doç. Dr. Ayşenur İSLAM

İsim Soyisim

30 Yaşında - Öğretmen

Hafta sonları bakkala gidip ekmek alıyor.